Jdi na obsah Jdi na menu
 


Originální název:
Veronica Mars
Typ filmu:
Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby:
2004

Hrají:

Kristen Bell, Percy Daggs III, Jason Dohring, Francis Capra, Ryan Hansen, Teddy Dunn, Tina Majorino, Kyle Gallner, Tessa Thompson, Julie Gonzalo, Chris Lowell, Duane Daniels, Amanda Seyfried, Charisma Carpenter, Alona Tal, Amanda Noret, Krysten Ritter, Steve Guttenberg, Rodney Rowland, Corinne Bohrer, Rick Peters, Paula Marshall, Robert Ri'chard, Jessy Schram, Adam Hendershott, Lisa Rinna, Alyson Hannigan, Laura San Giacomo, Christian Clemenson, Dianna Agron

Popis:

Veronica Marsová je pravou rukou svého otce, los angelského 'soukromého očka' Keitha Marse, který dříve býval šerifem. Potom se ale v městečku odehrála vražda Veroničiny nejlepší kamarádky, dcery jedné z nejbohatších rodin - Lilly Kaneové. Šerif Mars se vydal po špatné stopě a ze všeho obvinil Lilyina otce, vlivného muže Jakea Kanea, jenže k vraždě se později doznal jistý Abel Koontz a lidé přestali Veroničině otci věřit. Ztratil práci, manželka se odstěhovala a vrstevníci Veronicu vyvrhli ze své společnosti.

Alespoň tak to Veronica vždycky viděla. Jenže bylo to opravdu takhle? Byl Abel Koontz opravdu vrahem anebo v tom bylo něco víc? Proč má otec v sejfu i po tak dlouhé době stále složku s Lillyiným případem? A odstěhovala se Veroničina matka vážně jen z důvodů, které byly Veronice řečeny? Odpovědi na tyhle a mnoho dalších otázek se dozvíte v 22 dílném seriálu z produkce režisérů, jenž mají na seznamu např. Ally McBealovou, Chirurgy, Aktu X aj.

Veronica Mars (TV) (Veronica Mars)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář